Úvodní stránka » O firmě STUDAS Ždírec nad Doubravou

O firmě STUDAS Ždírec nad Doubravou

Kořeny firmy STUDAS s.r.o. sahají do roku 1992 do slovenského Zvolena, kde jsme se ještě coby fyzická osoba věnovali výrobě a prodeji dopisní konfekce a vydávání dětských neperiodických publikací. V roce 1995 jsme přesídlili na Českomoravskou Vysočinu do Ždírce nad Doubravou, pořídili první stroj na horkou ražbu a začali jsme se věnovat této technologii.

Tiskárna STUDAS Ždírec nad Doubravou

V roce 1996 jsme uvedli na trh naši první kolekci novoročenek, o rok později také katalog svatebních oznámení. Od té doby naši nabídku novoročenek a svatebních oznámení pravidelně obměňujeme a rozšiřujeme o nové vzory a zajímavé designy. Do nově zrekonstruovaného objektu jsme přesídlili v roce 2003 a postupně jsme zakoupili stroje na ražbuslepotisk větších formátů.

Od svého vzniku do dnešních dnů jsme ušli pořádný kus cesty. V současné době spolupracujeme s celou řadou tiskáren, obalářských firem, reklamních agentur i koncových klientů v České republice i v zahraničí. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis v oblasti horké ražbyslepotisku.