Úvodní stránka » Reference

Reference

Městským a obecním úřadům nabízíme zhotovení gratulací, které oni následně zasílají nebo předávají svým občanům. Jedná se zejména o gratulace k významnému životnímu jubileu, k narození dítěte a k sňatku. Můžeme zhotovit rovněž vizitky, hlavičkové papíry či obálky se slepotiskem nebo ražbou. K těmto účelům se zpravidla používají speciální grafické papíry a slouží k reprezentativním účelům měst a obcí.

Hotelům a restauracím nabízíme rozetky a pivní tácky s dotiskem firmy, účtenky, papírové účtovníky a stojánky Reservé, případně také dárkové poukazy a vouchery s ochranným prvkem.

Jelikož je láhev vína velmi častým a oblíbeným dárkem pro obchodní partnery mnoha firem, nabízíme Vám visačky na láhve. Kromě naší standardní nabídky visaček nabízíme zhotovení visaček rozmanitých tvarů z grafických papírů, které se zavěsí přímo na hrdlo láhve nebo se připevní pomocí šňůrky.

Pokud ve vašem kulturním či sportovním zařízení používáte vstupenky, permanentky či dárkové poukazy, můžeme je pro Vás opatřit mikroreliéfní ražbou coby ochranným prvkem.

V případě, že pořádáte vzdělávací či jazykové kurzy, na jejichž konci obdrží absolventi certifikát, nabízíme Vám možnost opatřit tento certifikát ochranným prvkem ať už z důvodu ochrany proti kopírování nebo jako zajímavý grafický prvek.